Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta

Shkup, 1 shtator  – Në vendkalimin kufitar Tabanoc vërehet frekuencë e rritur e automjeteve dhe për dalje nga vendi pritet rreth 40 minuta, kumtoi Lidhja Automo e Maqedonisë.

 

Në vendkalimet e tjera kufitare nuk ka ndalesa më të gjata nga ana e Maqedonisë së Veriut për hyrje dhe dalje nga vendi.

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar.

Related posts

Gjykimi për rastin “Titanik” vazhdon më 14 shtator

Z H

U harxhuan miliona, por shatërvanët në qendër të Shkupit nuk punojnë!

D V

Mot me diell me temperatura deri 38 gradë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com