Agjencia Zhurnal.mk

Neca dhe nëna e saj do t’iu shkrijnë me këtë vallëzim, marrin vëmendjen e të pranishmëve

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo. Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një ndëjë me nënën e saj.

Të rregulluara bukur ato kanë shkëlqyer pranë njëra-tjetrës.

Ndërsa me vallëzimin e tyre, ato kanë marrë gjithë vëmendjen e të pranishmeve.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...