Agjencia Zhurnal.mk

Neca vishet e rregullohet për në dasmë, por befason em pozën para pasqyrës

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e përfolur shumë për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo. Neca posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në dasmë e poza e saj provokuese para pasqyrës mori gjithë vëmendjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...