Agjencia Zhurnal.mk

Negociatat/ Rama: Sot në 15:30 kam një mesazh

Kryeministri Edi Rama njofton se sot në orën 15:30 do japë një mesazh për vendimin për çeljen e negociatave.

Rama shton se do të japë një mesazh dhe për biznesin e vogël, familjet në nevojë ata përfituesit e pagës së papunësisë, në këto ditë të vështira të koronavirusit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...