Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Nëna braktis foshnjën me koronavirus në spital

Zhurnal Ads

Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi foshnja u prek nga koronavirusi.

Nëna e dërgoi në spital vajzën për një vizitë dhe mjekët konfirmuan se e vogla ishte infektuar me Covid-19. Menjëherë u vu në zbatim protokolli i izolimit dhe që nga ai moment, për habinë e mjekëve, nëna nuk u duk më.

“Stafi i spitalit është përpjekur përgjatë disa ditëve për të kontaktuar me të, por nuk na u përgjigj. Kështu që, u detyruam të njoftonim policinë”, tha doktoreshë Marilu Furnari.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Islanda përballë një të ardhmeje pa akullnaja

S.B.

Hungaria raporton 1.926 raste të reja dhe 118 viktima nga koronavirusi

S.B.

Kissinger nxit Biden të rivendosë komunikimin me Kinën

R ZH

Rusia regjistron mbi 25 mijë raste të reja me COVID-19

S.B.

Putini dhe Merkeli diskutojnë prodhimin e përbashkët të vaksinave kundër COVID-19

S.B.

Masakër në Porto Riko, automekaniku hap zjarr mbi policinë dhe i shtyp me veturë – humbin jetën tre prej tyre

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...