Agjencia Zhurnal.mk

Nëna e Anwarit nuk e fsheh dashurinë për Dua Lipën

Dua Lipa është duke kaluar kohën në izolim me të dashurin e saj.

Në këtë kohë pandemie, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid po qëndrojnë në karantinë në një shtëpi që dyshja kanë marrë me qira në Londër, shkruan lajmi.net.

Pas mbylljes së kufijve, ka qenë e pamundur për dyshen të takohen me familjarët e modelit, dhe ata po shprehin mall përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Yolanda nëna e Anwarit ka ndarë në Instagram një foto të çiftit dhe ka shkruar “Më mungoni”, e cila më pastaj u ri-publikua edhe nga këngëtarja.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...