Kronika

Nëna e gjenë vajzën e saj të vdekur

Zhurnal Ads

Shtip, 21 nentor – Me datë 20.11.2020 në SPB Shtip është denoncuar se K.V. rreth orës 07.00 në shtëpinë e saj në rrugën “Bulevari JNA” në Shtip, e ka gjetur vajzën e saj C.V. 22 vjeçare, pa shenja jete.

Nga mjekët është konstatuar vdjekja e 22 vjeçares. Në vendngjarje ka kryer hetim një ekip nga SPB Shtip.

Për rastin në fjalë është njoftuar Prokurori Publik, me urdhër të të cilit trupi i pajetë do të dërgohet për autopsi.

Postime të ngjashme

I kërkuar në Itali për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale/ Pranga 25-vjeçarit në Durrës

admin

E trafikoi disa herë, viktima mbetet shtatzënë – arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

S.B.

Kishte mbushur makinën me drogë e armë, arrestohet 27-vjeçari në afërsi të Tiranës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...