Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nëna e Ledrit e emocionuar që po bëhet gjyshe

Xheraldina ndan emocionet e saj që po bëhet gjyshe.

Ledri e ka emocionuar edhe nënën e tij me postimin e fundit.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe mezi presin që ajo të vijë në jetë. Ishte Ledri ai i cili e ka publikuar një foto të ultrazërit dhe i ka emocionuar të gjithë sidomos nënën e tij, gjyshen e ardhshme.

“Jom ka des syt me ti pa”, ka shkruar Ledri e edhe Xheraldina i ka ndarë emocionet e saj.

“Edhe gjyshja mezi s’pret me te pa”, ka shkruar Xheri.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...