Agjencia Zhurnal.mk

Nëna e Rita Orës në rolin e mjekes: Na ndihmoni edhe neve edhe veten

Vera Ora ka folur në cilësinë e psikiatres, duke i kërkuar të gjithëve që të qëndrojnë në shtëpi në këto kohë pandemie.

Nëna e Rita Orës, Vera ka bërë thirrje për qëndrim në shtëpi përderisa jemi duke u përballur me gjendjen e rëndë në përhapjen e virusit Korona.

Ajo ka treguar se i është kthyer punës, ku edhe punon si psikiatre në Shërbimin Kombëtar të Shëndetit në Londër, dhe do të ndihmojë stafin që po përkujdeset për të prekurit me koronavirus në spitalet e Anglisë, që ata ta përballojnë më lehtë këtë kohë

Vera ka nj lutje për të gjithë njerëzit, të cilëve iu kërkon që të qëndrojnë në shtëpi, pasi ia lehtësojnë më shumë punën edhe atyre edhe për vete do të jenë më të sigurt./Gazeta Express/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...