Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Nëna kosovare u gjet në rrënoja me trupin që kishte mbuluar djalin e saj

Zhurnal Ads

Janë zbuluar detaje të reja të rënda nga humbja e jetës së viktimës së parë me origjinë shqiptare në tërmetin që goditi Turqinë dy ditë më parë.

Nazmije Dograyan, shqiptare me origjinë nga Kosova, u gjet në rrënoja teksa kishte mbuluar me trup djalin e saj 26 vjeçar, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Gazetarët raportojen se: “Nëna dhe djali u gjetën të përqafuar në rrënoja. Nëna e kishte mbuluar djalin me trupin e saj. Djali 28-vjeç është në gjendje të rëndë për jetën”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mbi një milion të infektuar nga koronavirusi në Gjermani

S.B.

​Raketa e re e Koresë së Veriut mund të vrasë 1.5 milion njerëz brenda pak sekondave

admin

Gjenden 7 kufoma brenda një dergesë që ishte nisur nga Serbia drejt Paraguajit

admin

BE gradualisht heq ndalesën e udhëtimit për shtatë vende

S.B.

Erdogan: Franca dhe Evropa nuk i meritojnë politikat e Macronit, duan t’i rikthejnë kryqëzatat

S.B.

Zbrazet Al-Hol, kurdët do të lirojnë 15 mijë ekstremistët të ISIS! Sa shqiptarë ka në kamp

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...