Agjencia Zhurnal.mk

Nëna me e bukur shqiptare shfaqet pa pikë grimi, mahnitë me pamjen

Modelja joshëse nga Tirana, Adrola Dushi, është ndër femrat me të bukura shqiptare.

Ajo ka marrë edhe epitetin e nënës me të bukur shqiptare, përcjell ORAinfo.Se fundmi, Adrola ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet pa pikë grimi.

Kjo foto na dëshmon për bukrinë e saj natyrale. Shikojeni foton dhe binduni. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...