Nënë e bijë nga Gjakova varrosën pasi vdiqën në aksidentin tragjik në Kroaci

Nënë e bijë nga komuna e Gjakovës po qe humbën jetën në aksidentin tragjik në Kroaci po varrosen sot në vendin e tyre tyre të lindjes.

 

45-vjecarja, Valentina Binakaj dhe e bija 18-vjeçare, Erlinda Binakaj, fatkeqsisht nuk arritën t’i mbijetojnë tragjedisë të dielën në mëngjes në Slovonski Brod të Kroacisë.

Mes dhimbjes e lotëve para pak castesh atyre iu dha lamtumira e fundit.

Related posts

Çifti i ri kosovar kurorëzohet me uniforma të UÇK-së te kulla e Jasharajve në Prekaz (Foto)

Redaksia

Avokati i Thaçit: Me redaktime të shumta, prokuroria po na i vështirëson hetimet

D V

Kryeministri kroat: S’kemi pasur një aksident si ky për shumë vite, do të bëjmë gjithçka për të lënduarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com