Kosovë

Nënkryetari i LDK-së: Nuk ia falim Vjosës pozitën e presidentes veç pse është hidhëruar

Zhurnal Ads

Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, thotë se nuk do të votohet Vjosa Osmani për presidente të Kosovës vetëm pasi ajo është hidhëruar.

Në pyetjen se a do të votohej Vjosa Osmani si presidente konsensuale brenda LDK’së për të evituar largimin e saj nga partia, Haziri është përgjigjur kështu:

“Nuk ia falim Vjosës pozitën e presidentes veç pse është hidhëruar”, tha ai në Syri Tv.

Postime të ngjashme

Amerikanët fillojnë bisedat për implementimin e “Mini-Schengenit”

admin

Kosovë/ 1117 gjoba për mos respektim të masave ndaj COVID-19

admin

Vetëvendosje dhe LDK heshtin për arrestimet e Speciales në zyrat e OVL të UÇK’së

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...