Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nerim Berisha bën gati hitet e reja

Zhurnal Ads

Është futur në studio për të përfunduar projektet e reja për këtë fundvit dhe po paralajmëron surpriza, përmes kësaj foto në studio këngëtari Nerim Berisha bën të ditur se po pregadit befasi të reja për këtë fundvit por ndoshta edhe fillimin e vitit të ardhëshëm pas stabilizimit të gjendjes nga Pandemia me Covid 19.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pacolli: Masha, një nënë dhe grua e kujdesshme

B M

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha publikon pamje nga festa e “Baby shower”

admin

Hailey Bieber i kushton tatuazh Justin-it për dy vjetorin e martesës

admin

Në urimin e të atit për ditëlindje, Adelina Berisha publikon fotografi të rrallë nga fëmijëria

admin

Bashkëshortja e Gold Ag, Ermira publikon imazhe të reperit duke përqafuar Guerlin

S.B.

Skivi: Largimin e Ledrit prej “Skillz” e kam përjetuar keq!

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...