Teknologji

Nëse bleni një Huawei Mate 40 Pro, do të merrni një iPhone 12 falas – kjo vetëm në Kinë

Zhurnal Ads

Në tetor, Huawei zbuloi linjën kryesore të telefonave inteligjentë, Mate 40, i cili është shumë i kërkuar, duke tejkaluar furnizimin.

Tani është veçanërisht e vështirë të bleni modelet më të fundit Huawei Mate 40 Pro dhe Huawei Mate 40 Pro +.

Dyqani në internet kinez Huihuibao ka njoftuar një promovim të paparë: Huawei Mate 40 Pro do të dalë në shitje më 26 nëntor me një çmim prej 990 dollarë. Klientët e parë do të marrin një iPhone 12 si dhuratë, transmeton Telegrafi.

Bleni Huawei Mate 40 Pro dhe merrni iPhone 12 falas në Kinë

Po flasim për versionin e Huawei Mate 40 Pro; i cili vjen me 8 GB RAM dhe 128 GB memorie. Si një dhuratë, ata japin një version 64 GB të iPhone 12. Numri i telefonave do të jetë i kufizuar.

Huawei nuk po i përmbahet kërkesës së madhe për Mate 40

Huawei tani është në një situatë shumë shqetësuese në tregun global. Dhe të gjithë tashmë e dinë arsyen. Por në disa tregje, përveç SHBA-së, marka ka shumë tifozë dhe është një lider në tregun e telefonave inteligjentë.

Sanksionet e fundit të markës nga zyrtarët e Shtëpisë së Bardhë, të cilët i vunë vetes qëllimin për t’i bërë Shtetet e Bashkuara një lider në sektorin e teknologjisë 5G, kanë kontribuar në popullaritetin e fundit të pajisjeve Huawei.

Të shtyrë nga një ndjenjë patriotizmi, kinezët filluan të kalonin në mënyrë aktive në pajisjet Huawei, duke e lejuar atë jo vetëm të mbetet në krye të industrisë së telefonave inteligjentë, por gjithashtu të jetë prodhuesi më i mirë në të gjithë botën e telefonave inteligjentë në tremujorin e dytë të këtij viti.

Kompania kohët e fundit prezantoi serinë Huawei Mate 40; dhe ka çdo arsye për të besuar se linja do të jetë shumë e popullarizuar në atdheun e saj.

Postime të ngjashme

Google shton Stories në aplikacionin e saj në iOS dhe Android

admin

Apple Watch i ri mat oksigjenin në gjak

admin

Facebook lejon që punëtorët të punojnë nga shtëpitë deri në korrik të vitit 2021

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...