“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik ka sjellë këngën e re.

 

Dyshja simpatike ka ditë që kanë paralajmëruar këngën e tyre të re të cilën e lansuar mbrëmë.

“Nëse don” mban titullin kënga të cilën e finalizuan edhe me videoklip të cilën më parë e hodhën në spotify e tani edhe në youtube.

Klipin e bëri të veçantë edhe pjesëmarrja e vajzës së tyre Hanës.

https://www.instagram.com/p/CRoiI4SrE8T/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, “Oh Digga” ishte bashkëpunimi paraprak i dyshes.

Related posts

Greta Koçi e mbajti sekret fejesën, por jo unazën

Redaksia

“Gastronomia deri në orën 01:00”, Labi ka disa fjalë pas ndryshimit të masave

D V

“Happy Birthday”, publikohet kënga më e re nga Dafina Zeqiri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More