Nëse s’do bëhej moderatore, Alketa Vejsiu do të kishte këtë profesion

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të suksesshme dhe më të komentuara të ekranit, por jeni kuriozë ta dini se ç’profesion do të kishte ajo, nëse jo në televizion?

 

Këtë e ka zbuluar vetë Alketa, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale. Besojeni apo jo, por nëse nuk do të ishte moderatore, Alketën do e kishim njohur si mjeke.


Kujtojmë se moderatorja do të prezantojë së shpejti “Love Story 2, që vjen me ndryshime kësaj here.

Related posts

Ishte kundër vaksinës, ndërron jetë nga COVID-19 këngëtari Marcus Birks

D V

Nicole Scherzinger kaloi vitin duke shëtitur globin ndërsa bota luftonte me Covid 19

D V

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com