Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nesër dhe pasnesër pa rrymë komuna e Butelit, Gjorçe Petrovit dhe Qendrës

Shkup, 26 dhjetor – Nesër dhe pasnesër, një pjesë e përdoruesve në komunat Butel, Gjorçe Petrov dhe Qendër do të mbeten pa furnizim me energji elektrike, informon QRMK Shkup.

Pa energji elektrike nesër, në periudhën nga ora 10:00 deri në 12:00, do të mbeten përdoruesit e rr. “Butelska” në komunën e Butelit.

Të hënën, pa energji elektrike në periudhën prej 09:00 deri në 15:00 do të jenë një pjesë e përdoruesve nga fshati Orman në komunën e Gjorçe Petrovit dhe në periudhën prej orës 10:00 deri në 11:30, përdoruesit e rr. “Nënë Tereza” nr. 12 dhe nr. 20 në Komunën Qendër.

Postime të ngjashme

ESHS: Të rrejshme janë informacionet lidhur me aplikacionin për vetë regjistrim nga diaspora

Z H

Kuvendi po shqyrton disa ligje, votimi është caktuar për më 9 mars

Z H

Afat edhe pesë vite për legalizim të ndërtimeve të egra

Z H

721 raste të reja me Covid, vdesin 9 pacientë

Z H

“Procedura për zgjedhje të kandidatëve për kryetarë të komunave niset nga anketa”

Z H

Besimi: Interesi për eurobondin 2,3 herë më i madh, që tregon se jemi tërheqës për investuesit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...