Nesër dhe pasnesër testet mjekësore të Giroud në Milano

Testet mjekësore të Olivier Giroud në Milano janë caktuar për nesër dhe pasnesër, informon Zhurnal.

 

Francezi sapo të përfundojë testet mjekësore, do të nënshkruajë kontratën dy vjeçare me Milanin, me mundësi për të vazhduar edhe një vit të tretë.

Ai do të fitojë rreth 3.5 milion euro në sezonë.//Zhurnal.mk

Related posts

“Në mëngjes i thanë se kishte kancer, në mbrëmje gjykoi ndeshjen”, historia frymëzuese e gjyqtarit të ndeshjes Kosovë-Spanjë

D V

Martinez: Rikuperimi i De Bruyne dhe Hazard është një garë me kohën

D V

Dumfries flet për aventurën italiane: Te Interi kam ardhur të fitoj trofe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More