Agjencia Zhurnal.mk

Nesër, Dimitrov takohet me Dendias në Bruksel

Athinë, 19 nëntor– Në margjina të samtit të ministrave të punëve të jashtme të vendeve anëtare të NATO-s, nesër do të mbahet takim  Nikolla Dimitrov dhe Nikos Dendias.

Siç kumtojnë nga MPJ-ja greke, ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, nesër do të marrë pjesë në takimin në të cilin fokusi do të vendoset në përgatitjet për samitin e NATO-s më 3 dhe 4 dhjetorë, ndërsa do të realizojë takime edhe me homologët e tij nga Maqedonia e Veriut dhe Islanda.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...