Maqedoni

Nesër ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë së Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 7 shtator – Zhurnal.mk – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale sot ka njoftuar se konform Ligjit për festat, 8 Shtatori 2020 (e martë), Dita e pavarësisë është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Njëherësh, MPPS qytetarëve në shtet ua uron Ditën e pavarësisë.

Postime të ngjashme

Nuk ka nevojë për kufizime të reja, masat aktuale japin rrezultate

T E

Besimi: Ndihma prej 6 mijë denarëve, vetëm për produkte vendore

T E

Abdul-Selam Selami zyrtarisht zv/drejtor i DAP

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...