Agjencia Zhurnal.mk

Nesër fshati Svillare do të ngelet pa rrymë

Shkup, 31 mars – Zhurnal.mk – Për shkak intervenimeve teknike në rrjetin elektrodistribuues nesër pa energji elektrike do të mbeten një pjesë e shfrytëzuesve nga Komuna e Sarajit, kumtojnë nga QRMK – Shkup.

Në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 14:00 pa energji elektrike do të mbeten shfrytëzuesit e fshatit Svillare e Poshtme dhe fshati Svillare e Epërme, Komuna e Sarajit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...