Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

Ata janë labeli i njohur MRM ( MoreMoney), e po vijnë me një super projekt. Ju prezantojmë emrat e artistëve të këtij grupi shqiptar por që jetojnë në Zvicër si: Florat, Orges, Elbu. Djemtë e talentuar për muzikë kanë si menaxher Mirand Novosella, me të cilin këshillohet për çdo gjë. MRM vijnë pas disa orëve me bashkëpunimin e parë si label e që titullouet “SHWA” për tregun shqiptar, por kanë shumë materiale interesante muzikore dhe për tregun gjerman. Të enjten e 28 Janarit në mbrëmje djemtë do të lansojnë në kanalin e tyre MRM në youtube por dhe në spotify. E ky duket se do jetë vetëm fillimi, pasi ky label me plot ide e pasion presin që të sjellin shumë risi, por edhe të vijnë solo me materiale interesante secili.

Postime të ngjashme

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

Kim Kardashian shijon natën e parë jashtë si beqare, shfaqet duke vallëzuar në krahët e një prej shokëve të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...