Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nesër pa energji elektrike fshati Varvara dhe rrugët “Ivan Cankar” dhe “Malishevska”

Shkup, 4 tetor – Konsumatorët nga fshati Varvara, Komuna e Studeniçanit do të jenë pa energji elektrike nesër nga ora 09:30 deri në orën 15:00, nga ora 10:00 deri në orën 15:00 konsumatorët nga rr. “Ivan Cankar” në Komunën e Karposh, dhe nga ora 9:00 deri në 12:00, konsumatorët nga pjesa e rrugës Maleshevska 1 në Komunën e Kisella Vodës.

Informacioni për ndërprerjen në furnizimin me energji elektrike u kumtua sot nga Qendra Rajonale për Menaxhimin e Krizave të Qytetit të Shkupit, bazuar në njoftimin nga kompania EVN Maqedoni.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...