Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nesër përurohet pamja e re e objektit të komunës së Sarajit

Saraj, 19 janar – Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti së bashku me ministrin e Financave Fatmir Besimin do të bëjnë përurimin e objektit të rikonstruar të komunës së Sarajit.

(E mërkur, 20 janar)Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti së bashku me ministrin e Financave Fatmir Besimin do të bëjnë përurimin e objektit të rikonstruar të komunës së Sarajit.

Postime të ngjashme

Zaev: Qëndrimet e Georgievskit janë qëndrime të tija personale dhe jo të Qeverisë

Z H

Rexhepi: Mbështesim interpelancën e Mexhitit kundër Grubit

R Zh

“Rindërtimi i Sallës Universale do të nis gjatë muajit maj”

Z H

Bishevac: Kërkesat bullgare janë absolutisht të papranueshme dhe joevropiane

R Zh

Zaev: Askush nuk ka kërkuar rotacion të ministrave të BDI-së

Z H

Edhe më tej nuk ka burg për Boban Iliçin, Gjykata i shtynë dënimin për pas 3 muajve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...