Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Nesër seanca plenare, deputetët diskutojnë për situatën me COVID-19

Prishtinë, 16 nëntor, zhurnal-ks – Deputetët e Kuvendit të Kosovës mblidhe nesër për të zhvilluar seancën plenare.

Në njoftimin e Kuvendit të Kosovës thuhet se seanca pritet të nis në ora 13:00.

Si pikë e rendit të ditës është njoftuar të jetë debati parlamentar.

R e n d i  i  d i t ë s

Debat parlamentar në lidhje me gjendjen pandemike në vend dhe menaxhimin e situatës me pandeminë COVID-19 në Republikën e Kosovës nga ana Qeverisë.

Postime të ngjashme

Kosova regjistron mbi 12 mijë raste me Kovid-19

N E

Arben Vita demanton lajmin për anulimin e vaksinave Pfizer

N E

VAKAT kërkon që Kosova ta njohë gjenocidin e Srebrenicës

N E

Mediat greke i bëjnë jehonë dokumentit për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

N E

Arben Vita thërret konferencë “urgjente”

N E

Dënohet kryesindikalisti që organizoi protestën në Podujevë kundër arrestimit të doktorit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...