Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Netflix zbulon datën e saktë të lansimit të pjesës së dytë të sezonit të pestë të “Lucifer”

Netflix ka zbuluar se “Lucifer” do të rikthehet në maj me pjesën e dytë të sezonit të pestë.

Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tyre personale, Twitter.

“Ne e dimë që më shumë episode janë ato që ju i dëshironi vërtet. Sezoni i pestë arrin në Netflix më 28 maj”, thuhet në njoftim.

Në sezonin e pestë, sekretet do të zbulohen, personazhet më të dashur do të vdesin dhe më në fund do të marrim një përgjigje për pyetjet, dëshirojnë apo jo?”.

Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Scarlett Estevez dhe Kevin Alejandro – janë sërish pjesë e kastit.

Lucifer ndërkohë është prodhuar nga WBTV në bashkëpunim me Jerry Bruckheimer.

Seriali gjithashtu është realizuar nga Jerry Bruckheimer, Jonathan Littman, Joe Henderson, Ildy Modrovich, Sheri Elwood dhe KristieAnne Reed.

Krahas këtij, është njoftuar se në maj do të jetë premiera edhe e filmit “Wrath of Man” në rol kryesor me Jason Statham.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...