Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Netflixi ofron pa pagesë disa prej filmave dhe serive të tij

Netflixi po synon të rrisë tregun e tij edhe më tepër në nivel global.

Aktualisht gjiganti amerikan është duke ofruar disa prej filmave dhe serive të tij pa pagesë për përdoruesit që nuk janë të abonuar. 

Në këtë ofertë ndër të tjera përdoruesit mund të shohin pa pagesë “Stranger Things,” “Murder Mystery,” “Elite,” “Bird Box,” “When They See Us,” “The Two Popes,” “Our Planet” dhe “Grace and Frankie”, transmeton KOHA.

Kjo ofertë përfshinë afër 200 vende ku Netflixi tashmë operon.

“Jemi duke shikuar të kemi promovime të ndryshime të marketingut në mënyrë që të tërheqim anëtarë të rinj, të cilëve do iu japim një përvojë fantastike të Netflixit”, ka thënë një zëdhënës i kompanisë për TechCrunch.

Përdoruesit nuk kanë nevojë që të krijojnë ndonjë llogari për t’i shikuar pa pagesë këta filma.

Postime të ngjashme

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

Facebook nuk punësoi persona me ngjyrë sepse ata nuk ishin një ‘kulturë e përshtatshme’ për ta

S.B.

Age of Empires IV po vjen, tashmë me një lojë të re

S.B.

Facebook fshiu përkohësisht faqen zyrtare të qytetit francez Bitche

S.B.

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...