Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Neveritëse, kuzhinierët në Wuhan përgatisin ushqimin duke e shkelur me çizme

Videoja mjaft neveritëse shihet vjen nga Wuhan.

Kuzhinierët e një restoranti në Universitetin e Wuhan të Kinës janë parë duke përgatitur ushqim në mënyrë mjaft neveritëse, transmeton Telegrafi.

Video që po qarkullon në internet ka irrituar shumë ata që e kanë parë këtë video, shkruan NYPost.

Njëri nga punëtorët shihet duke e mbledhur mishin nga dyshemeja, kurse tjetri shihet duke shkelur me këmbë mbi sallatën që po e përgatiste.

Kjo video vjen nga vendi ku mendohet se pandemia vdekjeprurëse besohet të ketë filluar.

https://nypost.com/video/something-a-foot-at-this-disgusting-eatery-in-wuhan-china/

Postime të ngjashme

Familja u gjet duke bërë kamping buzë një shkëmbi të rrezikshëm

S.B.

Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

S.B.

Elon Musk tregon se çfarë mendon lidhur me armët bërthamore

S.B.

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

S.B.

Një hartë e botës që të gjithë do ta konsiderojnë ofenduese

S.B.

Krijohet iluzioni optik i një anijeje që lëvizë në ajër

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...