Agjencia Zhurnal.mk

Nexhbedin Gaxherri – Nexhi vjen me shumë surpriza për fundvit

Ylli i muzikës live, Nexhbedin Gaxherri – Nexhi për fundvit ka vendosur që të sjellë disa këngë e projekte të reja me të cilat do të befasojë fansat dhe gjithë ata që pëlqejnë muzikën e tij.

Ndonëse nuk është ndalur me koncerte e këngë të reja gjatë gjithë vitit, sigurisht që edhe fundviti rezervon shumë befasi nga yjet e muzikës shqipe e që në këtë drejtim është edhe këngëtari Nexhbedin Gaxherri – Nexhi. E ndonëse xhirimet nëpër produksione dhe televizione teksa kanë filluar, duhet të presim natën e ndërimit të viteve që të dëgjojmë dhe këngët e tij.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...