Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Neymar zbulon tatuazhin e ri

Neymar është rikthyer nga lëndimi që e mbajti jashtë fushave për më shumë se një muaj.

Ylli i PSG-së, ka zhvilluar dy ndeshje pas rikthimit derisa do të mungoj përsëri në ndeshjet e radhës në ligë por do të jetë i gatshëm kundër Bayernit në Champions.

Sulmuesi brazilian duket shumë i motivuar derisa ka zbuluar një tatuazh në këmbën e tij të djathtë.

“Njerëzit nuk e kuptojnë se sa i fiksuar jam për të fituar”, shkruhet në atë tatuazh.

PSG sonte është mysafir i Bayernit në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Postime të ngjashme

Ervis Bici ndeshje në Itali me Amine Marzak

A.S.

Ac Milan me ofertë zyrtare për Amine Adli

Zekirija Haxhiu

Shorti i Conference League/ Tre skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në raundin e parë

Zekirija Haxhiu

Deshamp: Në zotëruam ndeshjen, kishim raste për gol

Zekirija Haxhiu

Incidenti që nuk u pa, hyri me parashutë para ndeshjes Francë-Gjermani dhe lëndoi dy persona

Zekirija Haxhiu

Itali – Zvicër, Xhaka e Shaqiri në fushë nga minuta e parë

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...