Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nga 1 Shkurt, administrata kthehet në punë me orar të plotë

Shkup, 23 janar – Duke pasur parasysh se numri i të infektuarve me Covid-19 është zvogëluar, nga 1 shkurt 2021 është planifikuar administrata të kthehet në punë me orar të plotë, njoftojnë nga Qeveria.

Për këtë qëndrim siç nënvizoi zëdhënësi i Qeverisë, Dushko Arsovski do të kërkohet mendim edhe nga Komisioni për Sëmundje Infektive.

Postime të ngjashme

Najçevska: BE të zgjidhë problemin midis Bullgarisë dhe Maqedonisë

R Zh

Zgjerohet hetimi për Rashkovskin

R Zh

Zgjerimi/ Komisioneri Varhelyi: Ecim përpara me Shqipërinë, e veçojmë nga Maqedonia e Veriut

R Zh

UT dhe Universiteti Iowa nga SHBA-ja nënshkruan memorandum bashkëpunimi

R Zh

Komuna Çair përfundon dezinfektimi i 25 xhamive

R Zh

Lazim Destani bën gjestin e madh në kohë pandemie

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...