Agjencia Zhurnal.mk

Nga 13 korriku linjë ajrore Shkup – Zagreb

Shkup, 2 korrik, zhurnal.mk – Aviokompania shtetërore e Kroacisë, ‘Croatia Airlines’, publikoi fluturimet për muajin korrik. Aty shihet se nga mesi i muajit korrik vendoset linjë ajror nga Zagrebi për në Shkup.

Linja Zagreb – Shkup vendoset përsëri nga 13 korriku me dy fluturime në javë, çdo të hënë dhe të premte, ndërsa nga 22 korriku do të ketë edhe dy fluturime edhe atë çdo të mërkurë dhe të diel.

Aeroplanët e kësaj linje janë A319 me 144 ulëse.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!