Agjencia Zhurnal.mk
Covid 19 Kronika Maqedoni

Nga coronavirusi vdiq ish kryeshefi i SPB-Veles, Igor Angellovski

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Ish kryeshefi i SPB-Veles, Igor Angellovski, mbrëm ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive në Shkup si pasojë nga Covid-19, transmeton Zhurnal.

Ai ishte hospitalizuar në repartin infektiv në Veles në fillim të këtij muaji, 7 tetor, ndërsa më pas iu përkeqësua gjendja, pas të cilës ishte transferuar në klinikën në Shkup.

Angellovski vdiq në moshën 41 vjeç.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

S’ka vendim për mjeken që mbylli dermatologjinë

admin

Apeli ulë dënimin me burg të Gjoko Popovskit nga 9 në 5 vjet

E.E.

Paraburgim për 32-vjeçarin nga Gostivari, policia i zbuloi marihuanë në shtëpinë e tij

S.B.

VMRO-DPMNE: Kaosin të cilin po e jetojmë është rezultat i paaftësisë së Filipçes

admin

Gelevski, sekretar i ri i komunës së Kumanovës

T E

Ministri Shëndetësisë, Filipçe falënderon qytetarët për durimin dhe respektimin e masave

B M
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...