Nga Jakuzi në palestër dhe pishinë/ Pushimet 32 mln paund të Tom Cruise. Aktori po relaksohet në super jahtin e Roman Abramovich

Aktori Tom Cruise po bënë pushimet e ëndrave. Dailymail shkruan se aktori po pushon në një super Jaht 32 milion paundësh në Cornwall. Jahti i cili është në pronësi të pronarit të Chelsea-s, Roman Abramovich, ka pritur në kuvert aktorin 59-vjeçar.

 

Jahti ‘Triple Seven’ mund të merret me qira me një tarife prej 460,573 paundë në javë. Jahti ofron një jakuzi në kuvertë, një palestër, një pishinë, jet ski dhe një numër të shumtë dhomash.

Wow! Tom Cruise certainly took his time off in style, as he is thought to be holidaying on an incredible £32M super yacht in Cornwall
What a beauty! The stunning vessel - named Triple Seven - was spotted in the harbour of Penzance on Thursday morning, hours after Cruise, 59, was seen boarding the boat in Mevagissey on Wednesday
Glam: In the master suite the stylish and compatary decor - which is believed to have been updated in 2016 - continues, with a huge bed covered in white bed linen and a beige leather chaise longues
What a life: The outside living space is just as enivable, judging by the spacious hot tub which is submerged into the decking on the back of the luxurious yacht

Related posts

Rudina Magjistari ndan fotot më të ëmbla me të shoqin dhe Mian

D V

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

D V

Kida tërheq vëmendjen me grimin unik në paraqitjen e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com