Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Nga kufiri me Greqinë në Kukës, arrestohen 3 persona, organizonin trafikimin e klandestinëve nga Lindja e Mesme

Një operacion policor i koduar ”Storm” ka përfunduar me goditjen e një grupi të trafikut të klandestinëve nga kufiri Shqipër-Greqi në Tiranë e drejt Kukësit.

Dy persona nga Fushë-Kruaj e një nga Kamza janë arrestuar pasi trafikonin klandestinë kundrejt përfitimit monetar.

Klandestinët ishin kryesisht nga Lindja e Mesme dhe grupi vepronte në kohë të ndryshme, në bashkëpunim me njëri-tjetrin për të kryer tranportin nga jugu në veri.

Postime të ngjashme

Rudina Hajdari thotë se Basha e dëboi, por lë të hapur rikthimin në PD

Dafina Vidishiqi

Arrijnë në Shqipëri edhe 11,700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Zv.ministrja e Turizmit në Shqipëri: I kemi kërkuar Komitetit të Ekspertëve rishikim të masave

Dafina Vidishiqi

Rama zgjedh të marrë mandatin e deputetit në Durrës

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...