Agjencia Zhurnal.mk

Nga mesnata çmime më të lira të benzinës dhe naftës

Shkup, 1 qershor – Zhurnal.mk – Çmimet e derivateve të naftës sipas metodologjisë për formimin e çmimeve, ulen për 0,69%.

Çmimet e benzinës Eurosuper BS-95 dhe Eurosuper BS-98, do të ulen për gjysmë denari.

Për gjysmë denari gjithashtu do të ulet edhe çmimi i EURODIZEL.

Çmimi i Eurosuper BS-95 do të kushtojë 57 denarë për litër, ndërsa BS-98 do të kushtojë 59 denarë për litër.

Çmimi i Eurodizel do të kushtojë 49 denarë./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!