Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Zhurnal Ads

Shkup, 11 janar, Zhurnal.mk – Komisioni Rregullator për Energjetik (KRRE) sot duhet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat duhet të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme.

Kujtojmë se javën e kaluar me vendim të Komisionit Rregullator çmimi i benzinës Euro Super BS-98 dhe Dizeli mbetën të pandryshuara derisa Euro-Super BS-95 u rrit për gjysmë denari.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kryeministri Zaev uron Ditën e Alfabetit shqip: Së bashku festojmë ekzistencën dhe afrimin e dy traditave kulturore

T E

VMRO-DPMNE: Filipçe duhet të mbajë përgjegjësi, numri i të vdekurve ka kaluar mbi një mijë

E.E.

Gjenerata Globale e sfidës së të rinjve pa kufij 2019/2020

B M

Qeveria vendosi: Më 12 tetor hapen kufijtë me Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjën

Z H

Organizata joqeveritare “Porta e hapur” me një diskutim në panel publik me temë “20 vjet luftë kundër trafikimit me njerëz”

S.B.

Zaev: Në dimër seanca e dytë ndërqeveritare mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...