Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Nga nesër masa të reja në Kosovë, zgjatet orari i lëvizjes

Zhurnal Ads

Nga nesër pritet që të ketë masa të reja përballë situatës pandemike me Covid-19.

Nënkryetari i Gastronomeve të Kosovës, Veton Zuka Ka treguar se orari do të zgjatet deri në orën 22:30 ose 23:00.

“Nesër do të dalin me lirim të masave dhe ne i kemi kërkesat e tona që i kemi dërgu përmes shoqatës. Si duket i kanë marrë parasysh kërkesat tona”, ka thënë Zuka.

Ai për Gazetën inFokus ka treguar se kërkesa e tyre për orarin do të jetë minimumi nga 22:30 eventualisht 23:00.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kanosje me armë në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona

S.B.

Deputeti Shaip Kamberi përplaset me ministren serbe në Kuvendin e Serbisë

S.B.

Vdes avokati i njohur, ishte prekur me Covid-19

S.B.

Vizita e delegacionit amerikan që synon ‘jetësimin’ e marrëveshjes së Uashingtonit

admin

​Qeveria miraton strategjinë kundër korrupsionit

S.B.

Nuk ka kolona në pikat kufitare, hyrjet dhe daljet bëhen për 3-5 minuta

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...