Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nga nesër vendi kaplohet nga valë e ftohtë

Zhurnal Ads

Shkup, 27 nëntor – Një valë e ftohtë do të godasë Maqedoninë.

Në vend nesër do të mbajë mot i qëndrueshëm me temperatura të ulëta në mëngjes. Gjatë ditës do të ketë një rritje graduale të vranësirave.Të dielën moti do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Ditën e hënë do të fryjë një erë e lehtë veriore, ndërsa do të ulen temperaturat ditore.

Nga e mërkura pritet që moti të jetë me shi, ndërsa në vendet malore do të bie borë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

NQP Shkup fiton 135 milion denarë ndihmë finansiare nga buxheti i shtetit

Z H

Rritja e rasteve me covid-19 në Maqedoninë e Veriut, ora policore nuk duket e domosdoshme

R ZH

Seanca të tre komisioneve parlamentare

admin

Ekspertët: Raporti për RMV do të jetë pozitiv me rekomandim të qartë për fillimin e negociatave

E.E.

Muaremi: Asnjëherë nuk do të lejoj që të shpiken lëndë për shkak të dëshirës së dikujt

T E

Pas 15 Janarit, Kuvendi shpall konkurs për përbërjen e re të KSHZ-së

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...