Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Nga obeze në “modele”, transformimi i jashtëzakonshëm i 25-vjeçares

Një vajzë e re e cila dikur përdorte një rrip për të zvogëluar belin e saj, tani ka zbuluar se si ka humbur peshë përmes një diete.

Rebecca Bennett-Formstone përdorte një korse gjatë drekave apo darkave jashtë me miqtë, madje edhe në punë.

Kjo u bë mjaft e dhimbshme për të, pasi shpeshherë as nuk ulej dot dhe as nuk hante.

Si pasojë, e reja vendosur që të bënte një dietë më pak karbohidrade, pasi dëshironte gjithashtu që të ishte perfektë për dasmën e saj.

Pasi hoqi dorë nga rripi i dhimbshëm dhe mori seriozisht dietën, Rebecca tani ndihet shumë mirë me trupin e saj. /gazetatema/

Postime të ngjashme

Koronavirusi ngjalli zanatet e harruara

S.B.

Loja e basketbollit për vajzat e shkollës së mesme në SHBA përfundon me një përleshje – më së keqi e pëson arbitri

S.B.

Këta djem në Vietnam përdorin një “Ferrari 488 GTB” për të shitur shalqinj

S.B.

Në 37 ditë, tajvanezi u martua katër herë dhe u divorcua tre herë – arsyeja është e çuditshme

S.B.

Fshati i bukur në distriktin Bishan të qytetit Chongqing– Disa murale në fshat

R Zh

Deshën t’ia vidhnin motoçikletën, pronari i shtëpisë në Angli ndjek hajnat me shkop bejsbolli

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...