Kuriozitete

Nga obeze në “modele”, transformimi i jashtëzakonshëm i 25-vjeçares

Zhurnal Ads

Një vajzë e re e cila dikur përdorte një rrip për të zvogëluar belin e saj, tani ka zbuluar se si ka humbur peshë përmes një diete.

Rebecca Bennett-Formstone përdorte një korse gjatë drekave apo darkave jashtë me miqtë, madje edhe në punë.

Kjo u bë mjaft e dhimbshme për të, pasi shpeshherë as nuk ulej dot dhe as nuk hante.

Si pasojë, e reja vendosur që të bënte një dietë më pak karbohidrade, pasi dëshironte gjithashtu që të ishte perfektë për dasmën e saj.

Pasi hoqi dorë nga rripi i dhimbshëm dhe mori seriozisht dietën, Rebecca tani ndihet shumë mirë me trupin e saj. /gazetatema/

Postime të ngjashme

Nëna amerikane sheh fytyrën e të sapolindurit, kërkon testin e ADN sepse nuk është bebja e saj

admin

Kishte ndalë veturën në mes të autostradës, kamioni gjigant për pak sa nuk e godet shoferin rus – i shpëton vdekjes “për një fije floku”

admin

Burri nga India “gdhendi” kanalin 5 kilometra të gjatë, për të ujitur fushat e thara – i vetëm për dhjetë vjet

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...