Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nga prokuroria Mijalkov dërgohet në burg shtëpiak

Shkup, 23 shkurt – Ish shefi i shërbimit sekret, Sasho Mijallkov nga Prokuroria nën përcjellje të madhe të policisë është nisur për të kryer burgimin shtëpiak dhe se sipas gjitha gjasave ai do të kalojë këtë masë tek hotel Marriot, pasi që edhe në dokumente aty i figuron adresa.

https://fb.watch/3R3xZVc3CW/

Postime të ngjashme

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...