Agjencia Zhurnal.mk

Nga pushimet në Jamaica, Linda filmon trupin nga afër e veshur në bikini

Linda Halimi ka nisur pushimet në Jamaica.

Këngëtarja Linda Halimi ka vendosur që për pushime gjatë këtij muaji të udhëtojë në Jamaica, shkruan lajmi.net. Ajo ka sjellë imazhet e para nga vendi magjepsës ku po qëndron, ndërsa po relaksohet në maksimum pranë personave më të dashur për të.

Së fundi, ajo ka postuar një video, teksa shihet e veshur në bikini të kuqe dhe filmon trupin nga afër.

Edhe kësaj radhe ajo tregoi format perfekte trupore, të cilat i ka arritur me përkushtim të madh.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...