Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Nga Thethi në Ksamil, Kryeministri Rama: Një sezon turistik i lehtësuar nga hija e armikut të padukshëm!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga 29 qendrat e reja shëndetësore verore nga Thethi në Ksamil. Përmes rrjetit të tij social Facebook, kryeministri shkruan po vjen një sezon turistik i lehtësuar nga hija e armikut të padukshëm dhe kjo falë luftës me pasion, solidaritetit dhe aftësisë që është bërë deri më tani. Me videon në të cilën paraqiten qendrat shëndetësore në të gjithë Shqipërinë dhe bukuritë e natyrës shqiptare, kryeministri uron një ditë të mbarë.

Postime të ngjashme

Zjarret në Shqipëri, situata më problematike në Kukës

D V

Rumania i dhuron Shqipërisë 150 mijë doza vaksine anti-Covid

D V

Peleshi për zjarret në Shqipëri: Të shqetësuar dhe me pak mundësi për të hyrë në Karaburun

D V

Rama reagon për zjarret në Vlorë: Prioritet mbetet evakuimi i banorëve

D V

Ambasada amerikane i reagon Berishës për padinë e ngritur në Gjykatën e Parisit

D V

Momente kritike në Shëngjin, pamjet tregojnë sesi pushuesit bëhen bashkë dhe shpëtojnë disa persona nga mbytja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...