Nga vizita në Mal të Zi, Eni Koçi nuk mungoi me një fotografi krah partnerit Genc Prelvukajt

Ata janë një nga çiftet shqiptare që eksplorojnë shumë dhe e duan në masë të madhe natyrën.

Bëhet fjalë për artistin Genc Prelvukaj dhe partneren e tij, këngëtaren Eni Koçi, të cilët prej ditësh duket se kanë nisur një tur në trevat shqiptare.

Të njëjtit ditë më parë kanë vizituar një nga vendet malore, Theth-in, gjersa gjatë këtyre ditëve kanë qenë në Mal të Zi.

Ishte Eni së fundmi ajo e cila ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale përfshirë edhe një të tillë përkrah partnerit.

“Ditët e arta”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë ku shfaqet në formë të mahnitshme me xhinse e një triko të zezë.

Në koleksionin e imazheve, në fund solli edhe një ku shfaqej bashkë me Gencin nga qyteti i vjetër, Budva.

Eni Koçi (Foto: Instagram)

Dyshja po shijojnë romancën prej shumë vitesh, derisa nuk duket se kanë akoma ndonjë plan për martesë.

Ata njëherësh janë shumë të suksesshëm edhe në fushën e tyre, në muzikë.

Related posts

‘Markun e kam fiksim, është si shpirt’, Rudina i kthehet ndjekëses

D V

Njihen që më përpara, ja fotoja dhe videoja e Andi Shehit me konkurrenten e re të Për’puthen

D V

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More