Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nga “Vullkani” në “Tërmet” ja e veçanta e klipit të ri të Bekim Ibrahimit

Një këngë e re e punuar me shumë dashuri nga një staf i madh. “Dridhu, dridhu si tërmet”, mban titullin produksioni i fundi muzikor i Bekim Ibrahimit. Muzika dhe teksti i shkruar nga vetë artisti, për të vijuar pastaj me stafin, që ka bërë një punë të jashtëzakonshme në realizimin e saj. Nën orkestrimin e Edmond Rrapit, me realizim teknik nga Artfabe Produksion dhe me grupin e vallëtarëve të “Maadlinkz” AKV Gjilan, kënga është punuar deri në detajet më të vogla.

Ajo që u bënë përshtypje shumë njerëzve, përtej këngës janë edhe ambientet e zgjedhura. Kështu së pari, pjesa e shkretëtirës është pikërisht në drejtim të Gjilanit, ndërsa pjesa tjetër e klipit është xhiruar te restorant “Xixa”. Kënga si çdo produksion i Bekim Ibrahimit do të transmetohet te “Melody tv”. Të gjithë ata që e duan muzikën e Ibrahimit mezi e kanë pritur këtë produksion. Ne i urojmë suksese Ibrahimit e sa më shumë frymëzim për projekte të tjera!

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...