Ngacmoi një femër përmes rrjetit social, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një femër ka paraqitur rastin në polici në Prizren, se është ngacmuar nga një mashkull përmes rrjetit social.

 

Policia njofton se ka arritur ta arrestoj të dyshuarin.

“Me 08.09.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se një i dyshuar mashkull kosovar ka ngacmuar atë përmes rrjetit social. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim. 

Related posts

23 vjeçari nga Gjurgjevishta gjuan me pushkë ndaj disa personave që ktheheshin nga varrimi

Z H

Paraburgim një mujor ndaj dy zyrtarëve të komunës së Vitisë

N E

Nuk respektuan rregullat e komunikacionit, dënohen 1 mijë e 700 shoferë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com