Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Nganjëherë mendjen ta marrin këmbët”- Rama poston shprehjen e njohur të Petro Markos

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një shprehje të njohur nga Petro Marko.

“Nganjëherë mendjen ta marrin këmbët”- është shprehja e Petro Markos e publikuar nga Rama. Postimi shoqërohet me shkrimin: Fjalë të çmuara!

Postimi i Ramës:

Postime të ngjashme

Emrat – Listat e plota për betejën e 25 prillit

S.B.

I përfshihet emri në listën e PD, reagon ish-nënkryetari i bashkisë Shkodër: Nuk kam firmosur asgjë!

S.B.

VOA: Ndryshime dhe të papritura në listat e kandidatëve të PS e PD

S.B.

Edhe në pandemi, shqiptarët të dytët në botë për azil në BE, në raport me popullsinë, për 2020-n

S.B.

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...