Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ngiste biçikletën mbi liqenin e ngrirë në Çeki, thyhet akulli dhe bie në ujë

Ky është momenti drithërues kur një çiklist nga Çekia bie në ujë teksa po ngiste biçikletën e tij në liqenin e ngrirë.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, Max Adami po udhëtonte përgjatë Liqenit Marokanka me disa miq, ku temperatura atë ditë ishte minus 7 Celsius.

Pavarësisht kushteve të ngrirjes, akulli u thye dhe Adami u zhyt në liqen derisa shoku i tij Vojtech Blaha gjithashtu u rrëzua gjatë një përpjekjeje shpëtimi.

Jiri Fikejz ishte duke filmuar skenat dramatike.

Megjithë ngjarjes drithëruese, për fat të mirë të gjithë dolën pa lëndime – përveç se kur u kthyen në shtëpi ata kishin të ftohtë, sipas Adamit.

Postime të ngjashme

Krijohet iluzioni optik i një anijeje që lëvizë në ajër

S.B.

Shkretëtira e Bardhë, peizazhi i jashtëzakonshëm i Egjiptit

S.B.

Miliarderi japonez kërkon tetë persona për të udhëtuar bashkë drejt Hënës

S.B.

Liqeni i Baikalit, një bukuri e rrallë natyrore e Siberisë

S.B.

Publikohet përmbajtja e një letre të pahapur për më shumë se 300 vjet

S.B.

Dalin imazhe tjera nga Marsi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...