Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Ngjarje e rëndë/ 70-vjeçari i jep fund jetës duke rënë në kontakt me rrymën elektrike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Një 70-vjeçar, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë duke rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Policia njofton se viktima ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike. Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në lagjen Pavarësia, Vlorë, në banesë, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë duke rënë në kontakt me rrymën elektrike shtetasi Dh. D., 70 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku nga hetimet paraprake rezulton se ky shtetas vuante nga shëndeti mendor.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...